Kontakt

Dane kontaktowe do firmy:

Comprital Polska Sp. z o. o.
Stanisławowo 52c
05-180 Pomiechówek
tel: 22 785 40 46

fax: 22 785 48 20,
GSM 506 065 680
biuro@comprital.pl
NIP: 5311579594

Wiceprezes
Ewa Krasoń
tel.: 502 124 124
ewa.krason@comprital.pl

Dyrektor Handlowy
Jarosław Zbaliszyn
tel.: 691490425
j.zbaliszyn@comprital.pl

Marketing
Marta Trześniewska
tel.: 506 065 679
m.trzesniewska@comprital.pl

Biuro Obsługi Klienta

Katarzyna Jędrzejewska Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki
tel.: 506 065 680
k.jedrzejewska@comprital.pl

Katarzyna Troszczyńska  Specjalista ds. eksportu
tel.: 789 206 373
k.troszczynska@comprital.pl

Doradcy handlowi / technolodzy:

województwa: mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie
Marek Tokarski
tel.: 504 046 962
m.tokarski@comprital.pl

województwa: pomorskie i kujawsko-pomorskie
Marta Nowastowska
tel.: 510 010 878
m.nowastowska@comprital.pl

województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie
Bartosz Wawrzyniak
tel.: 512 363 554
b.wawrzyniak@comprital.pl

województwa: małopolskie, śląskie
Rafał Skrobek
tel.: 508 507 189
rafal.skrobek@comprital.pl

Łukasz Bielecki łódzkie
tel.: 519 141 252
l.bielecki@comprital.pl 

województwa: dolnośląskie, opolskie
Marek Kazek
tel.: 513 933 349
m.kazek@comprital.pl

województwa: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Michał Oracz
tel.: 515 912 972
m.oracz@comprital.pl

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress