Kontakt

Dane kontaktowe do firmy:

Comprital Polska Sp. z o. o.
Stanisławowo 52c
05-180 Pomiechówek
tel: 22 785 40 46

fax: 22 785 48 20,
GSM 506 065 680
biuro@comprital.pl
NIP: 5311579594

Wiceprezes
Ewa Krasoń
tel.: 502 124 124
ewa.krason@comprital.pl

Dyrektor Handlowy
Michał Jezierski
tel.: 501 261 470
m.jezierski@comprital.pl

Marketing
Marta Trześniewska
tel.: 506 065 679
m.trzesniewska@comprital.pl

Biuro Obsługi Klienta
Katarzyna Jędrzejewska
tel.: 506 065 680
k.jedrzejewska@comprital.pl

Katarzyna Troszczyńska
tel.: 789 206 373
k.troszczynska@comprital.pl

Doradcy handlowi / technolodzy:

województwa: mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie
Marek Tokarski
tel.: 504 046 962
m.tokarski@comprital.pl

województwa: pomorskie i kujawsko-pomorskie
Marta Nowastowska
tel.: 510 010 878
m.nowastowska@comprital.pl

województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie
Bartosz Wawrzyniak
tel.: 512 363 554
b.wawrzyniak@comprital.pl

województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, łódzkie
Rafał Skrobek
tel.: 508 507 189
rafal.skrobek@comprital.pl

województwa: dolnośląskie, opolskie
Marek Kazek
tel.: 513 933 349
m.kazek@comprital.pl

 

lody włoskie (typu soft) i świderki 

Rafał Skrobek
tel.: 508 507 189
rafal.skrobek@comprital.pl

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress