O firmie

Misją firmy jest kompleksowe wsparcie i zaopatrzenie w zakresie produkcji lodów wraz z technologią, surowcami, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

 

Ponad 30 lat historii naszej firmy możesz poznać w skrócie oglądając trzy minutowy film, który przedstawia najważniejsze wydarzenia i przełomowe chwile związane z naszą marką.

 

Na naszej stronie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia własnej lodziarni i punktu gastronomicznego opartego o produkcję lodów i deserów lodowych.

Produkty – serwis, który oddajemy w Twoje ręce umożliwia łatwe, proste i przyjemne poruszanie się, między produktami, ich szczegółowym opisem, aż po różnorodne receptury opisujące wykonanie lodów. Aby poznać nasze produkty kliknij w link.

Receptury – kiedy zechcesz poszerzyć ofertę swojej lodziarni, łatwo odnajdziesz inspirację podczas przeglądania naszych autorskich receptur. Gdy któraś z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu, łatwo odnajdziesz produkt, który stanowi bazę do jej wykonania. Aby przejść do bazy receptur kliknij w link.

Giubileo Experience – skorzystaj z programu dającego możliwość stworzenia lodów o innym składzie – całkowicie zrozumiałym dla konsumenta. Aby przejść program przemiany i udoskonalenia lodów rzemieślniczych kliknij w link.

Otwórz z nami lodziarnię – jeśli zamierzasz stworzyć własny punkt gastronomiczny oparty o sprzedaż lodów, przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, a także pomożemy dobrać odpowiedni asortyment, który w istotny sposób wpłynie na odniesienie sukcesu. Otwórz z naszą pomocą idealną lodziarnię klikając w link.

Athenaeum – odwiedź szkołę mistrzów i poznaj najlepszych ekspertów w swoim fachu. Powiększ swoje kompetencje i dojdź do perfekcji pod czujnym okiem Szkoły Mistrzów „Athenaeum”. Skorzystaj ze swojej szansy dojścia do perfekcji i kliknij w link.

Baza wiedzy – jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z produkcją oraz jej technologią, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością na nie odpowiemy. Aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania kliknij w link.

Aktualności – bądź na bieżąco. Dowiedz się co ciekawego wydarzyło się zarówno w naszej firmie, jak i całej branży. Zobacz nadchodzące targi i wydarzenia, w których możesz uczestniczyć razem z nami jeśli tylko tego zechcesz. Aby być na bieżąco kliknij w link.

Media o nas – dowiedz się co piszą o nas w mediach. Wielokrotnie media zauważały naszą aktywność w branży, opisując to w prasie oraz na portalach tematycznych. Aby przeczytać wiadomości w mediach kliknij w link.


Przejdź do interesującej Ciebie zakładki.

życzymy ciekawej i owocnej lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress