Otwórz z nami lodziarnię

Comprital, partner, który pomoże Ci otworzyć lodziarnię: od pomysłu do uruchomienia.

Uruchomienie udanej lodziarni to marzenie wielu, ale często nie wszyscy znają potencjał i problemy branży. Comprital, dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga w tworzeniu, planowaniu i wdrażaniu lodziarni.

Nasze doświadczenie jest całkowicie do Twoich usług, aby zaproponować najlepsze rozwiązania, w zakresie:

URUCHOMIENIE PUNKTU SPRZEDAŻY

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia udanego biznesu jest przygotowanie skutecznego biznesplanu.

Biznesplan jest podstawowym narzędziem sprawdzającym wykonalność każdego projektu i może być ważnym wsparciem w uzyskaniu pożyczki.

WYKONALNOŚĆ I RYZYKO PROJEKTU

Zdolność oceny ryzyka i wykonalności projektu jest podstawową cechą dobrego przedsiębiorcy.

Możliwość oceny z góry możliwych kosztów i przychodów jest kluczową kwestią dla sukcesu Twojej firmy.

Nasi eksperci pomogą ci zrozumieć, jak przygotować plan wykonalności i ocenić wszystkie możliwe zmienne.

KLUCZ DO DOBRYCH LODÓW

Dostarczamy kompletne i wyczerpujące informacje osobom rozpoczynającym działalność w zakresie produkcji lodów: od doboru składników po niezbędne narzędzia do lodziarni rzemieślniczej.

WYBÓR LOKALIZACJI

Być może jednym z pierwszych pytań, które zadajemy sobie przy podejmowaniu decyzji o założeniu firmy, jest „gdzie ją otworzyć?” Wybór lokalizacji jest bardzo ważny i może wpłynąć na sukces Twojej firmy.

Jeśli lokalizacja jest w zatłoczonym miejscu, skupimy się na produktach na wynos, ale jeśli mieści się na osiedlu mieszkaniowym?

Comprital da ci dane wejściowe i pomysły na temat odpowiedniego rodzaju obiektu w zależności od miejsca.

CO OFERUJEMY? COŚ WIĘCEJ NIŻ LODY W WAFELKU

Nowoczesny klient jest coraz bardziej uważny i wymagający. Kluczem sukcesu lodziarni jest zadbanie o konsumenta, poprzez zaproponowanie mu doznań wykraczających poza zwykłe lody w wafelku.

Nasi mistrzowie przekażą cały swój know-how w przygotowywaniu ciast lodowych, monoporcji , kruchych ciasteczek oraz wiele innych produktów!

KORZYSTANIE Z MARKETINGU WZROSTEM SPRZEDAŻY

Cztery dźwignie marketingowe do ustalenia właściwej strategii sprzedaży to: produkt, cena, punkt sprzedaży i promocje.

Pomożemy Ci odróżnić się od konkurencji dzięki tym kluczowym punktom: wygodnemu punktowi sprzedaży, rozpoznawalnemu wizerunkowi i stosownemu stosunkowi ceny do usług.

COMPRITAL TWÓJ IDEALNY PARTNER W BIZNESIE

Oto wiele powodów, dla których możemy powiedzieć, że jesteśmy idealnym partnerem do otwarcia udanej lodziarni: myślimy elastycznie i znamy dobrze produkty i rynek; dążymy do pełnej jakości i oferujemy produkty na najwyższym poziomie, a także wysoką jakość usług przed i po sprzedaży; plus, przewidujemy trendy rynkowe. Wszystkie te cechy, uzyskane dzięki ciągłym aktualizacjom technicznym i biznesowym, pozwalają nam proponować.

skuteczne i innowacyjne rozwiązania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby. Dlatego też, z pewnością ze spokojnym sumieniem możesz nam zaufać.