CERTYFIKOWANA PRODUKCJA. BEZPIECZEŃSTWO IDEALNE

JAKOŚĆ

Kierując się jakością: Comprital stale podnosi swoje standardy i spełnia najwyższe wymagania standardów krajowych i międzynarodowych. Wybieramy wyselekcjonowane surowce i przywiązujemy

szczególną wagę do całego procesu produkcyjnego. Nieustannie się uczymy, aby podnosić nasze umiejętności i zawsze oferujemy Państwu najlepsze produkty. Odkryj nasze certyfikaty.

CERTYFIKOWANY HALAL

Comprital uzyskał certyfikat Halal dla kilku swoich produktów.

Jest to gwarancja dla muzułmańskich konsumentów, że składniki, etapy produkcji i pakowania certyfikowanych produktów są zgodne z zasadami etycznymi tradycji islamskiej.

CERTYFIKAT BRC

Norma stanowi punkt odniesienia dla producentów żywności, oferując im szereg wytycznych dotyczących wytwarzania bezpiecznej żywności i zarządzania jakością produktu, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klientów. Jest to jeden ze standardów bezpieczeństwa żywności uznawanych przez Globalną Inicjatywę na rzecz Bezpieczeństwa Żywności (GFSI), międzynarodową inicjatywę, której głównym celem jest wzmacnianie i promowanie bezpieczeństwa żywności w całym łańcuchu dostaw.

CERTYFIKAT KOSZERNY

Uzyskanie certyfikatu koszerności oznacza wytwarzanie żywności nadającej się do spożycia i zgodnej z normami koszerności.

Certyfikat koszerności jest synonimem nie tylko żywności nadającej się do spożycia przez wyznawców religii żydowskiej, ale także żywności wysokiej jakości.

WEGAŃSKIE OK

VEGANOK to najbardziej rozpowszechniony europejski standard wegański, posiadający dziś ponad 16 000 certyfikowanych referencji.

Marka gwarancyjna, na której opierają się firmy, aby zapewnić konsumentów o całkowitym braku składników pochodzenia zwierzęcego w swoich produktach i zgodności z rygorystycznymi normami etycznymi. Od ponad 20 lat przestrzeganie specyfikacji VEGANOK jest dla każdej firmy produkcyjnej synonimem przejrzystości, niezawodności i etyki. Większość naszej oferty wegańskiej posiada certyfikat VeganOK.

ChOG (chronione oznaczenie geograficzne)

Nasz Makaron Klasyczny „Nocciola Piemonte ChOG” uzyskał certyfikat PGI (Chronione Oznaczenie Geograficzne), znak jakości dla produktów rolno-spożywczych, którego celem jest ochrona konsumentów poprzez certyfikację pochodzenia produktu i jego procesu produkcyjnego zgodnie z określonymi normami lub specyfikacjami.

Produkty posiadające certyfikat ChOG reprezentują doskonałość europejskiego rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej oraz stanowią system ochrony terytorium, kultury i historii produktu.

Comprital Polska

Comprital Polska Sp. z o.o.
Stanisławowo 52c
05-180 Pomiechówek
tel: 22 785 40 46
e-mail: biuro@comprital.pl