KONCENTRATY

Lody to również wspaniałe kolory. Niektóre ze skoncentrowanych produktów w proszku osiągają wyższą jakość, niż najbardziej znane pasty aromatyzujące. Jesteśmy dumni z tego, że naszym klientom możemy zaproponować szeroką gamę doskonałych produktów. Linia, która została opracowana na bazie serii Speedy, jest przykładem znakomitych aromatów. Produkty o niskim dozowaniu, przeznaczone jako dodatek do własnych baz, spełniają rolę past aromatyzujących, pomimo tego, że zostały przygotowane w formie liofilizowanej.

Gorzka czekolada w proszku, umożliwiająca uzyskanie pełnej palety smaków.

W Comprital wierzymy w to, że najlepszą czekoladę uzyskuje się z proszku, a nie z pasty. Cioccolato 130 jest tego dowodem: dodany do białej bazy (80 lub 130 g na litr) pozwoli na uzyskanie wszystkich smaków mlecznej oraz gorzkiej czekolady.

Naturalny mascarpone w proszku. Wzmacnia smak delikatnego, świeżego serka.

Produkt w proszku, rozpuszczalny na zimno lub ciepło, zapewnia lodom wspaniały aromat.

Produkt w proszku na bazie jogurtu i aromatów naturalnych, o delikatnym i bogatym smaku jogurtu.

Produkt w proszku na bazie jogurtu, o bardzo wyraźnym i trwałym smaku. Klasyczny produkt dla lodziarni.

Produkt w proszku o smaku cytryny, ze środkiem stabilizującym na bazie aromatów naturalnych i liofilizowanego soku z cytryny.

Słynny aromat Speedy limone w skoncentrowanej mieszance w proszku. Bez stabilizatorów. Dodany do bazy owocowej, jako zwykła substancja aromatyzująca, bez konieczności dozowania większej ilości składników, jak często ma to miejsce w przypadku aromatyzowania pasty.

Nowy smak z górnej półki. Prosto z Japonii. Prawdziwa zielona herbata, bez barwników i aromatów. Zgodna z filozofią Giubileo. Kolejny, znakomity produkt, dzięki któremu Twoja lodziarnia zyska klasę.

Naturalna, sproszkowana lukrecja 100%, bez aromatów i cukrów.