SPECJALNE BAZY

Comprital od zawsze podążała za tendencjami na rynku, również tymi, które promują zdrowe nawyki. Dzisiaj proponuje swoim klientom 3 linie doskonałych lodów o zmniejszonej ilości kalorii. Wszyscy z pewnością to docenią.

Lody bez dodatku cukru, z dużą ilością świeżych owoców, a także obniżoną ilością kalorii i wskaźnika glikemicznego. Nowość uzyskana dzięki zastosowaniu naturalnego słodzika, jakim jest Stevia. Prosta receptura (woda, produkt i świeże owoce) sprawia, że ta baza jest idealnym uzupełnieniem warsztatu nowoczesnego lodziarza, podążającego za najbardziej innowacyjnymi trendami na rynku.

Linia produktów w proszku. Po rozpuszczeniu w wodzie staną się doskonałymi lodami bez dodatku cukrów i tłuszczów. Niska kaloryczność, szybkie przygotowanie, doskonały smak włoskich lodów rzemieślniczych. Linia Free! nie zawiera aspartamu. Wraz z linią rzemieślnik otrzymuje zestaw składający się z monitora informacyjnego 70 x 100 cm i tabliczek do oznaczania smaków.

Połączenie dwóch roślin: ryżu i soi, pozwala na przygotowanie lodów o niepowtarzalnym i świeżym smaku. Bez sacharozy, glutenu i mleka. Niskokalorycznych, o niskim wskaźniku glikemicznym. Linia Riso & Soia to gotowe produkty o różnych smakach, wyjątkowo proste w przygotowaniu.

Linia mieszanek w proszku, do rozpuszczenia w wodzie, pozwalających na uzyskanie lodów na bazie soi, całkowicie pozbawionych sacharozy, pochodnych mleka i glutenu. Dostępna również mieszanka o neutralnym smaku, do aromatyzowania pastami naturalnymi i smakowymi.

Jest naszą bazą do produkcji sorbetów z winami i likierami. Ta pełna elegancji tendencja dynamicznie rozwija się wśród dbających o klientów rzemieślników. Wykwintne wina czy modne drinki – Alcolica dobrze łączy się z każdym rodzajem alkoholu. Jest spełnieniem kulinarnych fantazji i zapewnia niesamowite doznania smakowe.