Pobierz katalog

SPEEDY CLASSIC

Proste, szybkie, zawsze gotowe do idealnego przygotowania. Speedy to linia gotowych mieszanek do przygotowywania lodów. Wystarczy rozpuścić zawartość torebki w wodzie lub mleku, w zależności od smaku, który chce się uzyskać. Łatwo się je przechowuje i wykorzystuje, dzięki praktycznym torebkom zawierającym jedną porcję. Są niezbędnym elementem do produkcji rzemieślniczej w krótkim czasie, która jednocześnie pozwala uzyskać doskonały rezultat.

Wyjątkowość Speedy wynika z perfekcyjnego zbilansowania składników, dzięki którym uzyskano wspaniałą konsystencję. Szeroką i dobrze znaną gamę smaków owocowych wzbogacamy teraz paletą klasycznych smaków, w skład której wchodzą: prawdziwe sycylijskie pistacje, włoskie orzechy laskowe oraz prawdziwa, holenderska czekolada. Wystarczy zmienić dozowanie i Speedy można stosować w maszynach soft do przygotowywania lodów ekspresowych, jednoporcjowych lub też tortów lodowych. A wszystko to szybko i prosto – jak w przypadku metod tradycyjnych.

SPEEDY CLASSIC JEST WSZECHSTRONNY I MOŻE BYĆ PRZYGOTOWYWANY W: MASZYNACH MIESZAJĄCYCH, MASZYNACH SOFT SERVE, MAŁYCH MASZYNACH DO LODÓW, UBIJACZCE PLANETARNEJ, GRANITORACH I BLENDERACH

ACE
ACE Z FRUKTOZĄ
ACE ZIELONE
MORELA
ARANCELLO
CZERWONA POMARAŃCZA
BABY BLUE*
GUMA DO ŻUCIA*
CAFFÈ SHAKE*
KARMEL KRÓWKOWY*
SŁONY KARMEL *
CZEKOLADA*
BIAŁA CZEKOLADA *
BIAŁA CZEKOLADA & KOKOS*
GORZKA CZEKOLADA *
KREM*
KREM KAWOWY*
KREM KATALOŃSKI*
SŁODKI ARBUZ
MLECZNE*
TRUSKAWKA
GIANDUIOTTO*
GRAN CIOCCOLATO ELVETIA
GRAN CIOCCOLATO ELVETIA EXTRA BITTER
GRAN CIOCCOLATO ELVETIA LATTE
KIWI
MLECZKO KOKOSOWE*
LIMONKA
LIMONCELLO
CYTRYNA
CYTRYNA Z AMALFI
MANDARYNKA
MASCARPONE*
MATCHA*
ZIELONE JABŁUSZKO
GRANAT
MELON
MIĘTA*
PANNA COTTA*
ŻÓŁTA BRZOSKWINIA
ORZECH WŁOSKI
FRUIT
FRUIT STEVIA

RÓŻOWY GRAPEFRUIT
SER RICOTTA*
SOLEADA (Tropikalny)
TIRAMISÙ*
ŻÓŁTA WANILIA*
JOGURT*
JOGURT Z FRUKTOZĄ*
ZABAJONE*

SPEEDY Z KAWAŁKAMI OWOCÓW

W wersji SPEEDY Z KAWAŁKAMI OWOCÓW, owoce są liofilizowane i pokrojone na kawałki (w plastry lub kostki). W gotowych lodach zawartość owoców wynosi aż 20%. W ofercie posiadamy wiele smaków. Wykonanie lodów z użyciem tych komponentów jest bardzo proste, a jednocześnie gwarantuje wysoką jakość.

SMAKI:

ANANAS
BANAN
TRUSKAWKA
MANGO
OWOCE LEŚNE
MALAGA Z RODZYNKAMI
MELON
MANGO ALFONSO
ZIELONE JABŁUSZKO
BORÓWKA
MORWA
GRUSZKA
ŻÓŁTA BRZOSKWINIA
SOLEADA